Moto Fashion

Reprezentam o companie familiala, dedicata sa va ofere servicii personalizate.

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Costum nereusit !!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
silviuvectranu

Data de inscriere : 11/03/2012

MesajSubiect: Costum nereusit !!!   Lun Mar 12, 2012 10:13 pm

Salut ! Vreau sa va spun si eu parerea mea despre cei de la Motofashion. Am luat legatura cu Ciprian (defapt el se ocupa de afacere ) pentru comanda unui costum,ii trimit avansul si dupa vorbim de masuratori. Imi trimite tabelul ,spune sa pun un 0,5 cm in plus ,sa ma masor cu o bluza de piele pe mine.Asta am si facut ,trimite comanda in Anglia (asa zice el ,eu il cred, costumul este de o calitate buna zic eu) si imi spune ca este gata in 2-3 saptamani.Dupa 3 saptamani il sun ,i-mi spune ca nu este gata ca e problema ceva la vama,eu il cred eram nevoit doar am dat avansul.Astept o saptamana dupa care il sun din nou acceasi problema la vama, ma speri si imi soun ca este teapa,intru pe net si sa vad pareri,constat din spusele altora ca costumele facute de el sunt de buna calitate doar ca nu se respecta marimea.Normal ma ingrijorez il sun sa-mi dea bani inapoi ca nici costumul nu venise,el ma linisteste spunand ca nu sa intamplat decat de 2 ori ,sa stau linistit ca daca nu sunt multumit de costum sau de calitatea lui i-mi da bani inapoi,normal m-am linistit iar.Astept si la un moment i-mi vine costumul el spune ca plateste el transportul ,fiindca a intarziat atat de mult.Costumul a venit ,eu am un metru optzeci si trei si 85 kg.Surpriza costumul mic la maneci si la talie si pantaloni cam cu zece centimetri si la maneci si la talie si pantaloni.Am ramas fara cuvinte ,il sun desi era o ora foarte matinala pentru el ii explic problema dupa care iar imi spune sa ma linistesc si ca se va rezolva,si sa-i trimit costumul. Il trimit si imi spuna ca costumul are la maneca de exemplu 72 ca asa este in tabel.Dupa cearta si scandal vrea sa-mi trimita altceva ce mai avea el pe acolo si masura mea .Il rog sa ma inteleaga ca eu vroiam costumul ala si pana la urma am ramas cu un costum pe care nu-l pot folosi.Trage-ti singuri concluziile.!!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Costum nereusit !!!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Moto Fashion :: Pareri-
Mergi direct la: